Aktuality

Menu
 • SRNE MD1250N05 solární MPPT regulátor s DC/DC nabíječkou

  28.05.2024
  Tipy na produkty 

  SRNE MD1250N05 je solární MPPT regulátor s DC/DC nabíječkou a přehledným displejem. Výhodou tohoto modelu jsou dva způsoby nabíjení baterií. Solárními panely nebo pomocí alternátoru. Různé způsoby nabíjení jsou důmyslně navrženy a kombinovány tak, aby účinně zajistily, že výkon systému je dostatečný. Solární energie a alternátor mohou nabíjet záložní baterii současně a mohou také nabíjet záložní baterii samostatně.


 • Balík do Balíkovny s Českou poštou za 39,- Kč

  20.05.2024
  Informace 

  Využijte akční cenu přepravy od České pošty za 39,- s DPH. Nově nabízíme všem zákazníkům možnost doručení zásilky do Balíkovny na jedno z více než 8400 výdejních míst České pošty po celé ČR. Balíkovnu máte téměř na každém rohu. Vyberte si dodací místo, které vám nejvíc vyhovuje! Tato služba je vhodná pro menší zásilky do 15 kg s max. rozměry 50 x 50 x 50 cm. Akční cena se vztahuje na 1 balík k 1 objednávce.


 • Mikrotik - produktové novinky květen/2024

  16.05.2024
  Novinka 

  Společnost MikroTik představila další zajímavé produktové novinky na květen 2024.
  L23UGSR-5HaxME22-2n-BG77 - RouterBOARD, 2.4/5GHz, WiFi 6, 2.5G SFP port.
  XS+85LC01D - SFP28 modul 1.25/10G/25G, 2x LC, 100m.
  wAPGR-5HacD2HnD&EC200A-EU - Jednotka wAP ac LTE kit, 2.4/5GHz.
  L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM - NetMetal ax, venkovní jednotka WiFi6.

 • Kompletní rozvaděče pro fotovoltaiku ihned k připojení

  06.05.2024
  Tipy na produkty 

  Zařadili jsme do nabídky předpřipravené rozvaděče různých provedení pro vaše fotovoltaické instalace, což vám značně ulehčí práci při montáži. Sestavy obsahují rozvaděč + kvalitní komponenty pro fotovoltaiku: přepěťové ochrany, pojistkové odpojovače a pojistky. Rozvaděč má stupeň ochrany IP65, což znamená, že rozvodnice zcela odolá prachu a tryskající vodě.


 • Gelové Baterie MHPower, skvělý poměr ceny a kvality !

  06.03.2024
  Tip 

  MHPower Gelové akumulátory - Long life, životnost 10 let a vysoký počet nabíjecích cyklů. S pokročilou technologií vazby elektrolytu na křemičitý gel přináší řadu nesporných výhod oproti klasickým akumulátorům s tekutým elektrolytem. Těmi nejvýznamnějšími je absolutní bezúdržbovost po celou dobu životnosti, nízká míra samovybíjení, teplotní stabilita a vysoká odolnost hlubokému vybíjení.


 • Venkovní optické patch cordy

  04.03.2024
  Tipy na produkty 

  Rozšířili jsme nabídku venkovních optických patch cordů vhodných pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního PE materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu s jedním SM vláknem, který je na koncích opatřen kovovým flexibilním krkem obaleným v PVC ochraně, aby nedošlo k jejich poškození při méně šetrné manipulaci.


 • TP-Link Tapo - chytré robotické vysavače

  21.02.2024
  Informace 

  Robotické vysavače Tapo RV umí zametat, vysávat i mopovat. Využívají nový navigační systém MagSlim od společnosti LiDAR, který skvěle zmapuje vaši domácnost. Možnost ovládat přes hlasové asistenty Google Home, Amazon Alexa. Nechte úklid na robotickém pomocníkovi, zatímco vy se věnujte jiným povinnostem, odpočinku nebo své rodině.


 • DEYE 10letá záruka na hybridní měniče

  14.02.2024
  Informace 

  Rádi bychom vás informovali o tom, že jsme v průběhu tohoto měsíce rozšířili záruku na 10 let u všech hybridních měničů značky DEYE. Během prvních pěti let je plnohodnotná záruka na všechny díly. Během druhého pětiletého období se záruka vztahuje na všechny díly s výjimkou LCD, ventilátoru.


 • Produkty Huawei nově v naší nabídce

  12.02.2024
  Novinka 

  Představujeme Vám nové řady produktů společnosti Huawei. Přístupové body eKitEngine, routery NetEngine a Huawei Wireless Access Controllery. Tyto produkty nabízejí pokročilé technologické vlastnosti, včetně vysokorychlostního připojení, široké pokrytí a spolehlivého výkonu pro podnikové i domácí prostředí.


 • HYRITE napájecí zdroj pro LED osvětlení, IP68, výška 18mm

  29.01.2024
  Novinka 

  Společnost HYRITE přináší na trh inovativní řešení s novou sérií TLG, LED napájecích zdrojů. Tyto zdroje se vyznačují nízkým profilem s výškou pouhých 18 mm, vylepšeným systémem ochrany proti přetížení, což eliminuje blikání LED v případě poruchy. Možnost použít zdroj jako redundantní a také zvýšené krytí IP68.


 • Velký výběr VoIP telefonů, základnových a řídících stanic

  12.01.2024
  Novinka 

  Zařadili jsme do nabídky velké množství kvalitních VoiP telefonů se skvělým poměrem cena vs. výkon od společností Gigaset, Grandstream, Fanvil a Yealink. Jedná se přední globální výrobce pro domácí i firemní komunikaci. Samozřejmostí je bezpečnost na vysoké úrovni, přizpůsobení funkcí, uživatelsky přívětivější ovládání a jiné..


 • Sunny YSDS a YSDN napájecí zdroje na DIN lištu

  01.12.2023
  Tipy na produkty 

  Sunny YSDS je řada DIN napájecích zdrojů jističového tvaru v ultra slim provedení a plastovém krytu. Zdroje se vyznačují nastavitelným výstupním napětím, vysokou účinností a nízkou spotřebou v pohotovostním režimu. Dále Sunny YSDN je řada slim napájecích zdrojů na DIN lištu v kovovém krytu. Zdroje se vyznačují nastavitelným výstupním napětím, aktivním PFC, vysokou účinností a pracují v širokém teplotním rozsahu.


 • Mikrotik - produktové novinky listopad/2023

  17.11.2023
  Novinka 

  Společnost MikroTik představila další zajímavé novinky na listopad 2023.
  CME22-2n-BG77 - CME brána s vestavěným modemem LTE Cat-M1/Cat NB2 pro mobilní sítě.
  R11eL-FG621-EA - Mini-PCIe karta s LTE6 modemem. Přenosová rychlost max. 300 Mb/s.

 • Baterie pro AKU nářadí - AVACOM

  07.11.2023
  Novinka 

  Zařadili jsme do nabídky náhradní akumulátory AVACOM kompatibilní s mnoha typy aku nářadí. Plně nahradí vysloužilý akumulátor vašeho domácího nářadí, který již ztratil kapacitu a neslouží tak, jak má. Stejně tak dobře poslouží jako jako druhý, náhradní akumulátor, jenž podstatně urychlí vaši práci tím, že již nebudete muset zdlouhavě čekat, až se nabije původní baterie. Vhodné pro značky AEG, BOSCH, MAKITA, DEWALT, GARDENA, BLACK & DECKER, MILWAUKEE...


 • DEYE - Profesionální produkty pro solární systémy

  20.10.2023
  Tipy na produkty 

  Společnost DEYE se specializuje na vývoj a výrobu v oblasti obnovitelných zdrojů energie a snižuje závislost na tradičních zdrojích. V široké produktové nabídce máme hybridní měniče, síťové měniče, také mikroinvertory a baterie pro solární systémy.


 • ElettroCanali - montážní, rozbočovací a spojovací krabice, rozbočné skříně

  02.10.2023
  Novinka 

  Novinkou v naší nabídce jsou produkty firmy ElettroCanali. Jedná se o montážní, rozbočovací, spojovací krabice a rozbočné skříně za velmi přijatelné ceny. Jsou vyrobeny z tepelně odolného materiálu ABS, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Výrobky ElettroCanali jsou skvělým řešením pro Vaše elektroinstalace.


 • Produkty Ruijie Networks v naší nabídce

  25.09.2023
  Novinka 

  Zařadili jsme do naší nabídky produkty značky Ruijie Networks. Ruijie Networks je světový lídr v oblasti síťových technologií a je známý svou odborností a inovacemi. Společnost poskytuje širokou škálu produktů, včetně switchů, Wi-Fi routerů, bezdrátových přístupových bodů a dalšího síťového vybavení. Tyto produkty jsou navrženy s důrazem na vysoký výkon, spolehlivost, bezpečnost a jednoduchou instalaci, aby splňovaly náročné požadavky všech moderních uživatelů.


 • Rozvaděče Masterlan

  13.09.2023
  Tipy na produkty 

  Nabízíme Vám 19" datové rozvaděče značky Masterlan ve vnitřním i venkovním provedení ve velikostech 3U až 12U. Dostupné jsou jak varianty se skleněnou tak plechovou výplní v hloubkách 400 a 600mm. Velikou předností je velmi pevná a skládaná konstrukce a velmi jednoduché sestavení. Nosnost všech modelů je 60kg.


 • TP-Link Archer Air R5 Dual Band Wi-Fi 6 Router

  25.08.2023
  Novinka 

  TP-Link Archer Air R5 je ultra tenký, pouhých 10.8mm hluboký futuristický router, který byl navržen pro snadnou instalaci na stěnu či zeď. Archer Air R5 s podporou Wi-Fi 6, chytrými anténami využívající inteligentní algoritmy, aby automaticky detekovaly umístění vašich zařízení a s podporou EasyMesh roamingu. Zařízení komunikuje jak ve 2.4GHz, tak i 5GHz pásmu s modulační rychlostí 574 + 2402 Mbps (2×2 MIMO v obou pásmech). Pro kabelový rozvod slouží ze spodní strany Gigabitový LAN i WAN port.


 • PPL Parcelboxy a PPL Parcelshopy - bezstarostné doručování

  02.08.2023
  Informace 

  Jedeme s dobou a v rámci nového e-shopu nyní nově nabízíme firemním i nefiremním zákazníkům možnost doručení zásilky na jedno z více než 5000 výdejních míst PPL ParcelShopů a ParcelBoxů po celé ČR. Výhodou je, že u této služby není váhové a rozměrové omezení oproti klasickému balíku a tímto způsobem dopravy umíme zaslat balík až do hmotnosti 31,5kg, který si tak můžete do 7 kalendářních dní vyzvednout na nejbližším výdejním místě.


 • 100 metrová balení kabelů Solarix - různé druhy

  04.07.2023
  Tipy na produkty 

  Nabízíme kvalitní instalační kabely v provedení UTP a FTP, CAT5E a CAT6 v balení po 100 metrech. Instalační kabely Solarix jsou značeny metráží po 1m v rozsahu od 0 do 100m. Kabel je dodáván ve vysoce odolném třívrstvém leštěném kartónovém boxu (vždy barevně odlišeném podle typu kabelu), na kterém jsou uvedeny všechny nezbytné produktové informace, popis a nejdůležitější technické parametry.


 • TP-Link VIGI C340 - Nová řada IP kamer od výrobce TP-Link

  12.06.2023
  Novinka 

  Kamery TP-Link řady VIGI C340 jsou 4 megapixelové venkovní bullet kamery s fixním objektivem 2.8, 4 a 6mm, bílým světlem a IR přísvitem do vzdálenosti 30 m a ethernetovým portem s podporou PoE. Kamery mají max. rozlišení 2560 × 1440 px (při 30 fps), krytí IP66 a pozorovací úhel 50°, 79° a 102°. Model VIGI C340-W má WiFi 802.11b/g/n s dvěmi fixními anténami.


 • Mikrotik - produktové novinky květen/2023

  22.05.2023
  Novinka 

  Společnost MikroTik představila další zajímavé novinky na květen 2023.
  L009UiGS-RM - Výkonný ethernet router řady L009, 8xGigabit LAN PoE, 1xSFP port.
  L009UiGS-2HaxD-IN - Výkonný ethernet router řady L009, 2.4GHz 802.11ax WiFi, 8xGigabit LAN PoE, 1xSFP port.

 • Nabíječky elektromobilů, Wallboxy od firmy Victron Energy

  15.05.2023
  Tipy na produkty 

  Představujeme Vám vysoce výkonné nabíjecí stanice od firmy Victron Energy. Nabíjecí stanice EV můžou fungovat třífázově a jednofázově. Poskytují maximálně 22 kW AC ve třífázovém režimu nebo 7,3 kW v jednofázovém režimu. Manuální a plánované režimy nabízejí ještě větší flexibilitu, která reaguje na potřeby elektromobilu v závislosti na používaném systému. V nabídce jsou také nabíjecí EV kabely.


 • SFP moduly MaxLink v průmyslovém provedení

  05.05.2023
  Novinka 

  Rádi bychom vás informovali o nově zařazených SFP modulech Maxlink v průmyslové variantě. Tyto moduly používají kvalitnější chipy s vyšším teplotním pracovním rozsahem a to od -40°C do +85°C. Takovýto modul je odolnější proti nepříznivým podmínkám a to např. v místech jako jsou datové rozvaděče bez klimatizace umístěné na velmi rozpálených půdách v létě, v bezdrátových pojítkách v zimním období, či také v průmyslu.


 • Mikrotik - produktové novinky březen/2023

  31.03.2023
   

  Společnost MikroTik představila další zajímavé novinky na březen 2023. Designový stropní access point s podporou nejnovějšího 802.11ax WiFi 6 standardu a také venkovní provedení vysoce výkonného routeru.
  cAPGi-5HaxD2HaxD - Duální 2,4/5Ghz WiFi6 AP/HotSpot hAP ax, 2×Gigabit LAN.
  RB50009UPr+S+OUT - Venkovní robustní router RB5009, PoE In/Out, 7×GB LAN PoE, 1×2,5G LAN, 1xSFP+

 • TP-Link Deco X50-PoE - Meshový Wi-Fi 6 systém s PoE

  20.03.2023
   

  Deco X50-PoE je nejjednodušší způsob, jak zaručit silný signál Wi-Fi v každém rohu vašeho domova. Tato jednotka jako první z rodiny Deco obsahuje na vstupním portu podporu 802.3at PoE. Dále podporuje dual-band 802.11ax - Wi-Fi 6 standard. Bezdrátové připojení a volitelné propojení všech jednotek buď ethernetovým kabelem nebo bezdrátově poskytují ještě vyšší síťovou rychlost a skutečně bezproblémové pokrytí.


Kontaktujte nás!

491 041 044