• TP-Link Tapo - chytré robotické vysavače

  21.2.2024
   

  Robotické vysavače Tapo RV umí zametat, vysávat i mopovat. Využívají nový navigační systém MagSlim od společnosti LiDAR, který skvěle zmapuje vaši domácnost. Možnost ovládat přes hlasové asistenty Google Home, Amazon Alexa. Nechte úklid na robotickém pomocníkovi, zatímco vy se věnujte jiným povinnostem, odpočinku nebo své rodině.


 • DEYE 10letá záruka na hybridní měniče

  14.2.2024
  Informace 

  Rádi bychom vás informovali o tom, že jsme v průběhu tohoto měsíce rozšířili záruku na 10 let u všech hybridních měničů značky DEYE. Během prvních pěti let je plnohodnotná záruka na všechny díly. Během druhého pětiletého období se záruka vztahuje na všechny díly s výjimkou LCD, ventilátoru.


 • Produkty Huawei nově v naší nabídce

  12.2.2024
  Novinka 

  Představujeme Vám nové řady produktů společnosti Huawei. Přístupové body eKitEngine, routery NetEngine a Huawei Wireless Access Controllery. Tyto produkty nabízejí pokročilé technologické vlastnosti, včetně vysokorychlostního připojení, široké pokrytí a spolehlivého výkonu pro podnikové i domácí prostředí.


 • HYRITE napájecí zdroj pro LED osvětlení, IP68, výška 18mm

  29.1.2024
  Novinka 

  Společnost HYRITE přináší na trh inovativní řešení s novou sérií TLG, LED napájecích zdrojů. Tyto zdroje se vyznačují nízkým profilem s výškou pouhých 18 mm, vylepšeným systémem ochrany proti přetížení, což eliminuje blikání LED v případě poruchy. Možnost použít zdroj jako redundantní a také zvýšené krytí IP68.


 • Velký výběr VoIP telefonů, základnových a řídících stanic

  12.1.2024
  Novinka 

  Zařadili jsme do nabídky velké množství kvalitních VoiP telefonů se skvělým poměrem cena vs. výkon od společností Gigaset, Grandstream, Fanvil a Yealink. Jedná se přední globální výrobce pro domácí i firemní komunikaci. Samozřejmostí je bezpečnost na vysoké úrovni, přizpůsobení funkcí, uživatelsky přívětivější ovládání a jiné..


 • Sunny YSDS a YSDN napájecí zdroje na DIN lištu

  1.12.2023
  Tipy na produkty 

  Sunny YSDS je řada DIN napájecích zdrojů jističového tvaru v ultra slim provedení a plastovém krytu. Zdroje se vyznačují nastavitelným výstupním napětím, vysokou účinností a nízkou spotřebou v pohotovostním režimu. Dále Sunny YSDN je řada slim napájecích zdrojů na DIN lištu v kovovém krytu. Zdroje se vyznačují nastavitelným výstupním napětím, aktivním PFC, vysokou účinností a pracují v širokém teplotním rozsahu.


 • Mikrotik - produktové novinky listopad/2023

  17.11.2023
  Novinka 

  Společnost MikroTik představila další zajímavé novinky na listopad 2023.
  CME22-2n-BG77 - CME brána s vestavěným modemem LTE Cat-M1/Cat NB2 pro mobilní sítě.
  R11eL-FG621-EA - Mini-PCIe karta s LTE6 modemem. Přenosová rychlost max. 300 Mb/s.

 • Baterie pro AKU nářadí - AVACOM

  7.11.2023
  Novinka 

  Zařadili jsme do nabídky náhradní akumulátory AVACOM kompatibilní s mnoha typy aku nářadí. Plně nahradí vysloužilý akumulátor vašeho domácího nářadí, který již ztratil kapacitu a neslouží tak, jak má. Stejně tak dobře poslouží jako jako druhý, náhradní akumulátor, jenž podstatně urychlí vaši práci tím, že již nebudete muset zdlouhavě čekat, až se nabije původní baterie. Vhodné pro značky AEG, BOSCH, MAKITA, DEWALT, GARDENA, BLACK & DECKER, MILWAUKEE...


 • DEYE - Profesionální produkty pro solární systémy

  20.10.2023
  Tipy na produkty 

  Společnost DEYE se specializuje na vývoj a výrobu v oblasti obnovitelných zdrojů energie a snižuje závislost na tradičních zdrojích. V široké produktové nabídce máme hybridní měniče, síťové měniče, také mikroinvertory a baterie pro solární systémy.


 • ElettroCanali - montážní, rozbočovací a spojovací krabice, rozbočné skříně

  2.10.2023
  Novinka 

  Novinkou v naší nabídce jsou produkty firmy ElettroCanali. Jedná se o montážní, rozbočovací, spojovací krabice a rozbočné skříně za velmi přijatelné ceny. Jsou vyrobeny z tepelně odolného materiálu ABS, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Výrobky ElettroCanali jsou skvělým řešením pro Vaše elektroinstalace.


 

Hyrite představuje revoluční řadu TLG napájecích zdrojů pro LED osvětlení

29.1.2024Představujeme

Hyrite představuje revoluční řadu TLG napájecích zdrojů pro LED osvětlení. Společnost Hyrite, která se již od roku 1993 specializuje na výrobu LED napájecích zdrojů a dodává své produkty do mnoha prestižních projektů po celém světě, jako je například osvětlení na mezinárodním letišti v Hongkongu, nyní přichází s jedinečným řešením pro moderní osvětlení.

Nabíjení olověných akumulátorů

29.1.2024Poradna

Nabíjení olověných akumulátorů je kritický proces, který vyžaduje správné řízení a dodržování specifických parametrů, aby se zajistila dlouhá životnost a optimální výkon baterie. Jeden z klíčových aspektů, které je třeba vzít v úvahu, je nabíjecí proud, který musí být přizpůsoben kapacitě akumulátoru.

Co jsou baterie LiFePO4?

21.9.2023Poradna

Baterie LiFePO4 jsou typem lithiových baterií, které jsou složeny z lithia, železa a fosfátu. Existuje pro ně mnoho perfektních aplikací - používají se v lodích, solárních systémech, vozidlech a dalších. Baterie LiFePO4 neobsahují kobalt a stojí méně než většina jejich alternativ (v dlouhodobém horizontu). Nejsou toxické a vydrží déle. Jedna z předností je jejich nízká hmotnost.

Kontaktujte nás!

491 041 044