Další služby

10.11.2023

Další služby

Velkoobchod

Nabízíme možnost velkoobchodní spolupráce.

Pokud hledáte levného a zároveň spolehlivého dodavatele síťových prvků (UBNT, Mikrotik, TP-link, Netis, Solarix, RF Elements, CSAT, PremiumCord, Lexi-net, H-tools, optiky, konzolí, stožárů a mnoho dalšího) nabízíme Vám velkoobchodní spolupráci za dealerské ceny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení: obchod@abctech.cz nebo tel.: 604 143 262. Následně Vám bude přidělen obchodník, který s Vámi bude ceny řešit individuálně v závislosti na odebíraném / poptávaném množství.

Nabízíme zároveň i velkoobchodní prodej měničů napětí, olověných a LiFePO4 akumulátorů, průmyslových a napájecích zdrojů, fotovoltaických solárních panelů a mnoho dalšího.

Zpětný odběr elektrozařízení a baterií

Zakládáme si na ohleduplném chování vůči životnímu prostředí, a proto vám přinášíme možnosti, jak jednoduše a bezplatně odevzdat svá vysloužilá elektrozařízení/baterie.

Spotřebitel má v systému nakládání s elektrospotřebiči a bateriemi zásadní roli. On je tím, kdo se rozhoduje, co udělá se starým spotřebičem. Stará a nepotřebná elektrozařízení a baterie nepatří do kontejnerů na komunální odpad.

Spotřebitel musí být informován symboly níže, že příslušné elektrozařízení/baterie nepatří do komunálního odpadu. Jsou tak označena všechna nová elektrozařízení/baterie. Symbol může být uveden přímo na zařízení, na jeho obalu nebo v návodu k použití či v záručním listu

Jak se zbavit bezplatně starého spotřebiče/baterií?

  • prostřednictvím veřejně dostupné sběrné sítě REMA, která je určena pro zpětný odběr, viz www.rema.cloud/sberna-mista

  • prostřednictvím veřejně dostupné sběrné sítě, která je určena pro zpětný odběr, viz www.isoh.mzp.cz/registrmistelektro

  • v případě baterií je i možné objednat do domácnosti sběrnou nádobu – FamilyBox, plnou nádobu poté expedovat skrze službu re:Balík

  • v případě množství do 10 kg je možné využít službu re:Balík

  • v případě množství nad 10 kg a více je možné využít službu BUĎ LÍNÝ

  • na výdejním místě ABCtech s.r.o. v Hradci Králové, Piletická 55/36, 500 03

  • objednat svoz starého spotřebiče určeného ke zpětnému odběru telefonicky: tel. 491 041 045, nebo e-mailem: reklamace@abctech.cz a to ve stejném počtu kusů zakoupeného elektrozařízení podobného typu a použití.

Kdo zajišťuje ekologickou likvidaci?

Ekologickou likvidaci našich výrobků zajišťuje společnost REMA Systém, a.s., se sídlem Budějovická 1667/64, Praha 4, PSČ: 140 00, IČO: 645 10 263.

Na stránkách této společnosti jsou rovněž uvedeny negativní účinky látek používaných v elektrozařízeních, dále grafické symboly pro oddělený sběr a další podrobné informace.

Proč recyklovat

Nejen elektrozařízení, ale i baterie a akumulátory obsahují mnoho recyklovatelných kovů jako je například zinek, železo, mangan, nikl, kadmium nebo olovo. Některé z těchto látek jsou zároveň velmi nebezpečné pro životní prostředí a zdraví člověka a to zejména rtuť, olovo a kadmium. Vybrané baterie jsou často označeny symbolem chemického prvku, který obsahují (Pb, Cd, Hg).

Kontaktujte nás!

491 041 044