Ubiquiti POE-24-12W-G-WH, Gigabitový PoE Injektor, 24V/0.5A (12W)
Hlavní sklad:
 0 ks
Externí sklad:
 > 50 ks
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0.5A. Maximální výstupní výkon je 12W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem. Obsah balení - PoE napájecí adaptér - NaVíce
Výrobce:Ubiquiti Networks
Kód
A500003081
Part No.
POE-24-12W-G-WH
Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Popis a parametry
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0.5A. Maximální výstupní výkon je 12W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.
Obsah balení
- PoE napájecí adaptér
- Napájecí kabel
Technické parametry
Konektory a rozhraní
Rychlost ethernetu [Mb/s]: 10/100/1000
Gigabit LAN: Ano
Napájení
Vstupní napětí [V]: 230V AC
Výstupní výkon [W]: 12
Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-)
Počet PoE Out portů: 1
Výstupní napětí [V]: 24
Výstupní proud [A]: 0,5
Účinnost [%]: 75+
Fyzické charakteristiky
Stínění: Ano
LED indikace: Ano
Provozní teplota [°C]: 0 až 40
Šířka [mm]: 44
Výška [mm]: 29
Hloubka [mm]: 87
Stránky výrobce:
https://www.ubnt.com/
Parametry
Rozhraní a konektory
Napájení
Výkon [W]: 12
Počet PoE Out portů: 1
Podporované PoE-Out standardy: Pasivní 24V