Huawei OptiXstar EG8145X6-10 GPON ONT Gateway, WiFi 6

Huawei OptiXstar EG8145X6-10 GPON ONT Gateway, WiFi 6

Novinka

1 548 Kč
1 279 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 > 50 ks

Huawei EchoLife EG8145X6-10 je GPON ONT Gateway s podporou bezdrátové technologie WiFi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) s maximální modulační rychlostí 574/2402Mbps. ONT jednotka je vybavena čtveřicí LAN portů s rychlostí 10/100/1000Mbps, jedním USB 2.0 portem (FTVíce

Výrobce:Huawei
Kód

A500007190

Part No.

EG8145X6-10

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

2
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Patch kabel UTP Cat5e, 0,25m - černý 5054920 Patch kabel UTP Cat5e, 0,25m - černý
PremiumCord
 
13 Kč
11 Kč bez DPH
Patch kabel UTP CAT5E, 1m - šedý 505510 Patch kabel UTP CAT5E, 1m - šedý
PremiumCord
 
19 Kč
15 Kč bez DPH

Popis a parametry

Huawei EchoLife EG8145X6-10 je GPON ONT Gateway s podporou bezdrátové technologie WiFi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) s maximální modulační rychlostí 574/2402Mbps. ONT jednotka je vybavena čtveřicí LAN portů s rychlostí 10/100/1000Mbps, jedním USB 2.0 portem (FTP, SAMBA, DLNA) a jedním POTS portem, kam lze připojit analogovou telefonní linku. GPON port pro připojení optického kabelu s konektorem SC/APC se důmyslně ukrývá na spodní straně zařízení
 

Zařízení pochází z oficiální české distribuce.
 

Rozšířené funkce
V jednotce je možné nastavit např. plánované vypnutí WiFi, Smart sdílení WiFi prostřednictvím protokolu 802.1x. WiFi podporuje MU-MIMO a Beamforming, což zajistí dostatečný výkon pro celou domácnost a zároveň i dokonalé pokrytí prostoru. Nechybí ani nastavení rodičovské kontroly.
 

Obsah balení
- Zařízení
- Napájecí adaptér


Parametry

Bezdrátové vlastnosti

WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g, 802.11ax
Bezdrátová generace: WiFi 6
MU-MIMO: Ano
Přenosová rychlost - 2.4GHz [Mb/s]: 574
Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]: 2402
2.4GHz MIMO: 2 x 2
5GHz MIMO: 2 x 2
Typ antény: Fixní
Počet fixních antén: 2
Zisk antény [dBi]: 7

Optika

Přenosová rychlost: 2.488 / 1.244 Gbps
Typ broušení: APC
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 / 1490

Rozhraní a konektory

Gigabit LAN: Ano
Rychlost ethernetu [Mb/s]: 10/100/1000
Optické konektory: 1x SC
Počet LAN portů 1000Mbps: 4

Napájení

Max. spotřeba energie [W]: 12
Napájení přes konektor/svorkovnici: 12V / 1,5A

Fyzické charakteristiky

Tlačítka: Reset, Napájení, WiFi, WPS
Provozní teplota [°C]: 0 až 40
Hmotnost [g]: 250
Šířka [mm]: 155
Výška [mm]: 35
Hloubka [mm]: 105

Software

Výchozí IP adresa: 192.168.18.1
Výchozí jméno a heslo: Epadmin / adminEp

Související dokumenty

Datasheet EN
Datasheet EN

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044