Conexpro 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC, DDM

Conexpro 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC, DDM

Novinka

411 Kč
340 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 > 50 ks

10-Gigabitový Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310nm, rychlostí 10 Gbps, vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 10 km. Tento modul poskytuje univerzální kompatibilitu, což znaVíce

Výrobce:Conexpro
Kód

A500006356

Part No.

S+31DLC-10

Záruka
36 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Popis a parametry

10-Gigabitový Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310nm, rychlostí 10 Gbps, vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 10 km. Tento modul poskytuje univerzální kompatibilitu, což znamená, že je schopen spolupracovat s téměř všemi dostupnými aktivními prvky. Samozřejmostí je podpora diagnostiky optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring).

Parametry

Optika

Dosah [km]: 10
Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Typ broušení: UPC
Typ přenosu: 2-vláknový
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310

Rozhraní a konektory

Optické konektory: 2x LC

Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]: 0 až 70

Obecné

Kompatibilita: Univerzální

Software

DDMI - diagnostika: Ano

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044