Conexpro 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC, DDM

Conexpro 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC, DDM

Novinka

265 Kč
219 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 48 ks

Gigabitový MultiMode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 850nm, rychlostí 10 Gbps je vybavený dvěma LC konektory a je určený pro spojení na vzdálenost až 300m. Tento modul poskytuje univerzální kompatibilitu, což znamená, že je schopVíce

Výrobce:Conexpro
Kód

A500006359

Part No.

S+85DLC-03

Záruka
36 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Popis a parametry

Gigabitový MultiMode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 850nm, rychlostí 10 Gbps je vybavený dvěma LC konektory a je určený pro spojení na vzdálenost až 300m. Tento modul poskytuje univerzální kompatibilitu, což znamená, že je schopen spolupracovat s téměř všemi dostupnými aktivními prvky. Samozřejmostí je podpora diagnostiky optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring).

Parametry

Optika

Dosah [km]: 0,3
Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Multi Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Typ přenosu: 2-vláknový
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Rozhraní a konektory

Optické konektory: 2x LC

Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]: 0 až 70

Obecné

Kompatibilita: Univerzální

Software

DDMI - diagnostika: Ano

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044